Bornova evden eveEvden eveGenelİzmir asansörlü evden eve nakliyat

İzmir asansörlü evden eve nakliyat firması olan Yavuztaş evden eve veya ofisten ofise nakliyat hususunda eşyaların göreceği zararı %80 azaltan en önemli etkenlerden biridir asansörlü taşıma sistemi. Son zamanlarda hiç kuşkusuz en çok tercih edilen araçlardan biri olmuştur asansörlü taşımacılık. İzmir asansörlü evden eve nakliyat sürekli gelişen teknoloji ve bizlere getirdiği yenilikler, insanların iş gücünü azaltarak eşyalarda meydana gelebilecek istenmeyen kazalara son vermektedir. Özellikle şehirlerarası

Asansörlü taşımacılığın tercih edilme sebeplerinden bir kaçı; daha hızlı olması hem de yük asansörü bulunmayan binalarda meydana gelen hasarları minimuma indirmesi, etraftaki insanların oluşabilecek gürültülerle rahatsız edilmemesi,  büyük ebatlı eşyaların eve giriş veya çıkışlarında oluşabilecek hasar ve zorlukları ortadan kaldırması gösterilebilir. İzmir asansörlü evden eve nakliyat günümüz gereği yapılar çok katlıdır ve asansörlü taşıma sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, asansörün eşyalarınızı kaçıncı kata kadar taşıyabileceği gerçeğidir. Örneğin; asansörlü taşıma sistemi 13. kata kadar çıkabiliyor fakat sizin eviniz veya ofisiniz 14. katta ise mağdur olmamanız için bu konuyu göz önünde bulundurmanız ve ekpertizlere bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca yine mağdur olmamanız için; eşyaların taşınılacak olan mülkün bulunduğu yere asansör kurulup kurulamayacağı hakkında ücretsiz ekspertiz hizmetinin bulunmasına önem gösteriniz.

İzmir asansörlü evden eve nakliyat

Eşyalarınızın taşınması esnasında kullanılacak olan asansör hakkında da muhakkak bilgi edininiz (asansörün teleskobik, hidrolik veya otomatik olmasına dikkat ediniz bunların dışındaki asansör sistemlerine itibar etmeyiniz). İlk tercihiniz teleskobik asansörden yana olması daha güvenli ve hızlı bir taşınmaya olanak sağlar.