Evden eve Depolama

Evden eve veya şehirler arası taşımacılıkta önem arz eden hususlardan biride, nakliyesi yapılan eşyaların depolanma süresi ve muhafaza edilme şeklidir. Neticede eşyaların herhangi şekilde hasar görmemesi çok önemlidir. Nakliye işini üstlenecek olan firmada, eşyaların ne derece modern bir ortamda depolanacağını önceden muhakkak öğrenin.

Evden eve Depolama

Özellikle eşyalarınızın nem ve rutubetten uzakta olması gerekmektedir. Eşyalarınızın başka eşyalarla karıştırılmaması ve bu konuda mağdur olmamanız için, nakliye firmasının depolamadaki aşamasında eşyalarınızın paketlenmesi ve barkot sisteminin kullanılmasına önem gösterin. Eğer ki depoda duracak olan eşyalarınız 1 ay veya daha uzun süre depoda muhafaza edilecekse, depolamada eşyanızın ayda 1kere ilaç firması tarafından haşerelere karşı ilaçlanmasını, deponun temizliğini, havalandırılmış olmasını göz ardı etmeyiniz. Depolanan ortam her ne kadar steril ve uygun şartlar altında bulunsa da, olumsuz sonuçlanacak ihtimalleri unutmayın. Evden eve Depolama işleminde özellikle dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise; doğal afetlere ve kazalara karşı eşyalarınızın depolamanın süresince de sigortalı olmasıdır. Depo ücretlendirmesi firmalar arasında farklılık gösterse de, siz bütçenize ve eşyalarınızın korunma şekline en uygun olanı seçiniz. Ücretlendirme genel olarak şu koşullar göz önüne alınarak yapılır; Eşyanın miktarı, paketleme malzemesi, hizmet verecek olan personel sayısı, eşyalarınız için depolama sigorta bedeli, eşyalarınızın depoda kalma süresi ve eşyalarınız için depoda istediğiniz yer miktarı.

Evden eve DepolamaHer türlü evden eve veya izmir şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi evden eve depolama hizmetinde de güven ve kalitenin adı “YAVUZTAŞ NAKLİYAT” olmuştur.