Evden eveSlide alanıslide

Bornova evden eve taşımacılık firması olan ve Bornova’da bulunan en saygın ve işine en değer veren firmadan bahsedeceğim sizlere.

Yılların tecrübesi, iş ahlakı ve güvenilirlikleri ile diğer firmalardan bir adım daha önde olması, işlerini ne kadar titizlikle ve kaliteyle yaptıklarının birer göstergesidir.

Özellikle Bornova evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman kalitesini ortaya koymuş bir firma olan YAVUZ TAŞ evden eve nakliyat ile her zaman bir adım daha önde olacaksınız.

Yılların tecrübesi ve iş ahlaklarıyla kendimize sağlam bir zemin hazırlamakla beraber siz değerli müşterilerimize elimizden gelen en iyi işi yapmaya gayret göstermekteyiz. Firmamızın 12 yıllık nakliye tecrübesi, yüksek kalite ve son teknoloji ekipmanlar ve araç filosuyla siz değerli müşterilerimiz için olabilecek en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

Ayrıca en uygun fiyatlarla da taşıma hizmetini gerçekleştiren firmamız, nakliye işlerinizde muhakkak sizlerin ilk seçimi olmalıdır.

logo

Firmamız ambalajlama işine de oldukça önem gösteriyor. Yalnızca kraft kağıtlı balonlu naylon ve beyaz kağıt kullanan bu firmalar sıfır şikayet %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile 12 yıldır siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Bornova evden eve nakliyat

Merkezimizin Bornova evden eve olması sadece Bornovaya nakliyat hizmet edeceğimiz anlamına gelmez. Size bir telefon kadar yakınız. Uzman ekspertizimiz sizlere daha uygun fiyatlı ve daha güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunmak için evinizin durumu ile ilgili incelemelerde bulunması gerekmektedir.

Bornova evden eve nakliyat diyince akla ilk gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.